KONST / Litografier / Färglitografi 12837197
nr 1283 7197
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 132/136, bladets mått: 24x26 cm
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:43:17
300 kr
400 kr
500 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
21 okt
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell